Klemar Motrio Groupe Renault
MOTRiO Groupe Renault
Strona główna
Facebook
instagram

P.P.H.U. KLEMAR

Damian Łaskarzewski © 2021

NIP: 7492097462

REGON: 366604533

DANE TELEADRESOWE

 

Opolskie, Głogowska 34

47-208 Pokrzywnica

WARSZTAT SAMOCHODOWY KLEMAR - MOTRiO Grupy Renault


 

 

 

Marka MOTRiO powstała w 1998 roku, a jej misją jest dostarczanie części zamiennych najwyższej jakości, w celu zagwarantowania swoim klientom bezpieczeństwa.

 

Dynamiczny rozwój marki spowodował utworzenie sieci serwisów w ponad 35 krajach. MOTRiO jest częścią grupy Renault, natomiast obsługuje także inne marki samochodów. 

 

 

Nasz warsztat gwarantuje Ci możliwość regularnych oraz fachowych serwisów Twojego samochodu. Nawet jeśli gwarancja Twojego pojazdu dobiegła końca my wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Atrakcyjne ceny oferowanych części oraz udzielana gwarancja daje możliwość cieszenia się doskonałym stanem technicznym pojazdu przez kolejne lata jego użytkowania. 

 

 

GWARANTUJEMY

 

 

  • Rzetelność 

 

  • Terminowość 

 

  • Indywidualne podejście do każdego klienta

 

  • Gwarancja na części oraz wykonywane usługi serwisowe

 

  • Najwyższa jakość usług i oferowanych produktów

 

  • Konkurencyjne ceny

 

 

 

AUTORYZOWANY WARSZTAT SAMOCHODOWY

 

 

Pracują u nas tylko wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy, co pozwala nam świadczyć usługi w najwyższych standardach, gwarantując bezpieczeństwo.

 

Części w ofercie MOTRiO to idealna alternatywa dla samochodów, które są użytkowane od ponad 3 lat. Wszystkie produkty w ofercie spełniają wszelkie wymagania oryginalnych producentów z zakresu bezpieczeństwa oraz ich funkcjonalności. Wieloletnie doświadczenie producenta oraz pracujących w naszym serwisie mechaników to idealne połączenie sprawiające, że możesz bez obaw nam zaufać - zostawiasz swój samochód w odpowiednim miejscu, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie naszych klientów.

WARSZTAT SAMOCHODOWY KLEMAR - MOTRiO Grupy Renault
warsztat samochodowy KLEMAR

KLEMAR - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


 

Jeśli szukasz części zamiennych lub profesjonalnego serwisu Twojego samochodu to zapraszamy Cię do naszej placówki! Przywitamy Cię z uśmiechem i zajmiemy się Twoim problemem.

 

Potrzebujesz pomocy?

Śmiało skontaktuj się z nami!

KONTAKT

KLEMAR - MOTRiO Groupe Renault
MOTRiO Groupe Renault
Facebook
Instagram

Zadzwoń do nas:  77 481 95 76 lub 662 198 567

Serwis samochodowy Motrio - numer telefonu