Klemar Motrio Groupe Renault
MOTRiO Groupe Renault
Strona główna
Facebook
instagram

P.P.H.U. KLEMAR

Damian Łaskarzewski © 2021

NIP: 7492097462

REGON: 366604533

DANE TELEADRESOWE

 

Opolskie, Głogowska 34

47-208 Pokrzywnica

PASKI

Pasek klinowy


 

 

 

Paski wraz z zestawami akcesoriów mają bardzo ważną rolę, ponieważ odpowiadają za napęd takich elementów jak alternator, pompa wspomagania kierownicy oraz sprężarka klimatyzacji, dlatego ważne jest aby były wykonane zgodnie z najwyższymi standardami - wybierając produkty MOTRiO możesz być pewny najwyższej jakości produkcji!

Pasek rozrządu


 

 

 

Pasek rozrządu jest jednym z najważniejszych elementów wielu silników, a jego awaria może skutkować nawet całkowitym zniszczeniem silnika. Wybierając produkty z oferty MOTRiO możesz liczyć na kompletne zestawy, gwarantujące bezawaryjne działanie.  

Napinacz paska rozrządu


 

 

 

Napinacz ma za zadanie naprężać pasek rozrządu - kluczowy jest odpowiedni montaż napinacza, aby spełniał on swoją role.

Zestaw rozrządu


 

 

 

Paski oraz zestawy rozrządu są kluczowymi elementami do poprawnej pracy silnika. Bardzo ważna jest również odpowiednia konserwacja. Jeśli zdecydujemy się na zakup używanego samochodu, prócz wymiany oleju silnikowego należy pamiętać również o napędzie rozrządu. MOTRiO gwarantuje najwyższą jakość powyższych elementów, tak abyś mógł przez długi czas cieszyć się idealnym stanem technicznym samochodu.

ZNAJDZIEMY TO CZEGO SZUKASZ


 

Jeżeli chcesz, abyśmy sprawdzili dostępność interesujących Cię części lub akcesoriów oraz podali wycenę, możesz bez problemu skontaktować się z nami.

 

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki części po pojeździe na oficjalnej stronie MOTRiO - kliknij i otwórz wyszukiwarkę w nowej karcie.

KONTAKT

KLEMAR - MOTRiO Groupe Renault
MOTRiO Groupe Renault
Facebook
Instagram

Zadzwoń do nas:  77 481 95 76 lub 662 198 567

Serwis samochodowy Motrio - numer telefonu