Klemar Motrio Groupe Renault
MOTRiO Groupe Renault
Strona główna
Facebook
instagram

P.P.H.U. KLEMAR

Damian Łaskarzewski © 2021

NIP: 7492097462

REGON: 366604533

DANE TELEADRESOWE

 

Opolskie, Głogowska 34

47-208 Pokrzywnica

UKŁAD ZAPŁONOWY

Alternator


 

 

 

Alternator wraz z rozrusznikiem pełni kluczową rolę przy uruchamianiu pojazdu - ma za zadanie dostarczać odpowiednie napięcie, tak aby naładować akumulator. Gamą MOTRiO dedykowana jest niemal każdemu modelowi oraz zapewnia wydajny, solidny system rozruchu i ładowania.

Akumulatory


 

 

 

Akumulatory MOTRiO nadają się do każdego modelu pojazdu, w tym również samochodów z systemem Start&Stop. Na akumulatory udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Świeca zapłonowa


 

 

 

MOTRiO oferuje świece zapłonowe dopasowane do silnika pojazdu. Świece należy kontrolować co 30 000 km oraz wymieniać na nowe co 60 000 km.

Świeca żarowa


 

 

 

MOTRiO oferuje świece żarowe, zapewniające prawidłowy rozruch silnika. Świece dodatkowo chronią silnik przed przegrzaniem oraz zapewniają cichy rozruch silnika. Świece należy kontrolować co 30 000 km oraz wymieniać na nowe co 60 000 km.

Rozrusznik


 

 

 

Rozrusznik zapewnia energię, która jest niezbędna przy uruchamianiu silnika. MOTRiO oferuje rozruszniki dla niemal każdego modelu pojazdu oraz zapewnia efektywny system rozruchu.

ZNAJDZIEMY TO CZEGO SZUKASZ


 

Jeżeli chcesz, abyśmy sprawdzili dostępność interesujących Cię części lub akcesoriów oraz podali wycenę, możesz bez problemu skontaktować się z nami.

 

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki części po pojeździe na oficjalnej stronie MOTRiO - kliknij i otwórz wyszukiwarkę w nowej karcie.

KONTAKT

KLEMAR - MOTRiO Groupe Renault
MOTRiO Groupe Renault
Facebook
Instagram

Zadzwoń do nas:  77 481 95 76 lub 662 198 567

Serwis samochodowy Motrio - numer telefonu